Oferta pracy

Elektryk - Elektromonter - Elektronik

Piening GmbHO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Görlitz, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

„Koronawirus jeszcze nie minął, ale pomimo tego życie musi dalej się toczyć!”

Szukasz pracy jako Elektryk w Niemczech?

Dołącz do nas, razem możemy osiagnąc nasze wspólne cele!

Od ponad 40 lat nazwa Piening oznacza dobrego i wykwalifikowanego dostawcę uług personalnych. Cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z branży elektrycznej, hydraulicznej, automatyki i serwisu przemysłowego oraz zadowoleniem 6.500 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy od zaraz: Elektryk / Elektromonter / Elektronik

Miejsce pracy: całe Niemcy

Stosunek pracy: stałe zatrudnienie

Czas trwania umowy: nieokreślony

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Twoje obowiązki:

  • Różne prace w obszarze elektryki budowlanej
  • Nowe budownictwo oraz renowacja starych budynków
  • Instalacje przeciwpożarowe
  • Konserwacja, naprawy, utrzymanie w należytym stanie urządzeń elektrycznych
  • Montaż rozdzielnic
  • Okablowanie szaf sterowniczych oraz rozdzielczych
  • Oddawanie do użytku instalacji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie jako elektryk / elektronik / elektromonter / elektromechanik lub pokrewne
  • Uprawnienia SEP
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Nie znasz języka niemieckiego? To nie Problem! Oferujemy bezpłatne intensywne kursy języka niemieckiego.
  • Gotowość do pracy w całych Niemczech
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Niezawodność i umiejętność pracy w grupie

Kurs niemieckiego:

  • Darmowy intensywny 4-tygodniowy kurs niemieckiego w Polsce, przed podjęciem pracy z gwarancją zatrudnienia w naszej firmie!
  • Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty, od 09:00 do 17:00
  • Koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywane są przez NAS
  • Dodatkowe szkolenia: zwyżki nożycowe + SCC/VCA
  • Po rozpoczęciu pracy w naszej firmie otrzymasz: 400 EUR netto

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, zawartą na czas nieokreślony - z nami jako pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 12,19 EUR brutto / od 12,50 EUR brutto (z zadowalającym poziomem j. niemieckiego)
  • Dieta w wysokości 40 EUR / za przepracowany dzień, 50 EUR dla osób mobilnych / za przepracowany dzień
  • Ponad taryfowe dodatki branżowe
  • Dodatek do nadgodzin + 25%
  • Dodatkowe pieniądze na święta Bożego narodzenia i urlop do 600 EUR
  • BONUS dla polecenie nowego pracownika – do 700 EUR
  • Organizacja zakwaterowania
  • Pomoc w utworzeniu teamu w pracy
  • Wysokiej jakości bezpłatna odzież roboczą, profesjonalne narzędzia
  • Wsparcie w nostryfikacji zawodu w Niemczech
  • Indywidualna opieka dysponenta
  • Komunikacja przez aplikację firmową
  • Asystentki mówiące w języku polskim
  • Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego
  • Wsparcie w uzyskaniu niemieckiego Kindergeld-u (przy spełnieniu pewnych warunków)

Szukasz stałej pracy w Niemczech ? Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?

Zgloś się do nas !

Kontakt:

Piening GmbH
Carl-Bertelsmann-Straße 203
33335 Gütersloh

Adam Fronczek
Tel. 0048 507 223 992

Marta Olszowa
Tel. 0048 515 073 117

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy