Oferta pracy

Elektryk, Elektromonter, Elektronik

KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi GłogówO firmie

  • Głogów

    Głogów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Praca przy utrzymaniu w ruchu urządzeń, instalacji, rozdzielni, stacji elektroenergetycznych na napięcie 110kV, 30kV, 10kV, 6kV, nN, obiektów technologicznych Huty 1 i Huty 2 (napędy, elektrofiltry, instalacje oświetleniowe, zasilające, instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń).

Możliwa praca w systemie jednozmianowym lub w trzyzmianowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku elektrotechnika lub pokrewne

  • świadectwo kwalifikacyjne 'E' do 1kV

  • wymagane uzyskanie świadectwa kwalifikacyjnego 'E' do 110kV w okresie próbnym zatrudnienia

Mile widziane

  • znajomość zagadnień technicznych z budowy i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych

  • znajomość elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej stosowanej w stacjach i rozdzielniach WN, ŚN i nN

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną oraz czytania schematów elektrycznych

  • znajomość przepisów BHP przy urządzeniach elektroenergetycznych

  • staż pracy w zawodzie elektromontera, elektryka, elektronika

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (nagroda roczna z okazji Dnia Hutnika, 14-ta pensja, nagroda z zysku, nagrody jubileuszowe, świadczenie wypoczynkowe, odprawa emerytalno-rentowa)

  • świadczenia prorodzinne (dopłata do żłobków i przedszkoli, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, wyprawka szkolna)

  • abonamentowa opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • szkolenia i nauka języków obcych

  • Pracowniczy Program Emerytalny

KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi Głogów

KGHM Polska Miedź S.A.

KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 34 tys. pracowników

Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi Głogów

Przewiń do profilu firmy

Komórka organizacyjna:

Wydział Elektryczny LE

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 18.06.2021

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 31.07.2021 oznacza, że oferta nie została przyjęta.