Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk / Elektromonter / Elektronik

Piening GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • elektryka budowlana

  • elektryka przemysłowa

  • budowa i okablowanie szaf sterowniczych

  • prace serwisowe w obszarze przemysłowym

Nasze wymagania

  • ukończone wykształcenie jako: elektroinstalator, elektryk, elektronik, elektomechanik lub doświadczenie w tym obszarze

  • uprawnienia SEP

  • gotowość do pracy na terenie całych Niemiec

To oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę zawartą na czas nieokreślony - z nami jako pracodawcą 12,79 EURO – 13,50 EURO (w zależności od kwalifikacji i umięjętności językowych

  • 13,50 EURO – 18,00 EURO brutto przy zleceniach u klientów u których obowiązują dodatki branżowe

  • nieopodatkowaną dietę w wysokości 40 EURO - dla osób mobilnych 50 EURO

  • dodatki do nadgodzin + 25%

  • dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EUR

  • do 700 EURO bonusu za polecenie nowego pracownika

  • 400 EURO bonusu za wzięcie udziału w kursie języka niemieckiego

  • tworzenie grup do dojazdów w pracy

  • bezpłatną odzież roboczą i ochronną, profesjonalne narzędzia

  • wsparcie w nostryfikacji zawodu w Niemczech

  • indywidualną opiekę kompetentnego dysponenta

  • komunikację przez aplikację firmową

  • asystentki mówiące w jezyku polskim

  • organizację ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Szukasz dobrze płatnej i stałej pracy w Niemczech?

Dołącz do nas, razem możemy osiagnąc nasze wspólne cele!

Firma Piening należy do jednych z największych usługodawców w branży elektrycznej,

automatyki i serwisu przemysłowego. Od 40 lat cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z całych Niemiec a przede wszystkim zadowoleniem 6.500 pracowników, którzy pracują w naszej firmie.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt:

Carl-Bertelsmann-Straße 203

33335 Gütersloh

Marta Olszowa (jęz. polski)

Tel. 0048 515 073 117

Anne Bernat

Tel. 0049 1573 4753635