Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter - Elektronik

Piening GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • elektryka budowlana

  • elektryka przemysłowa

  • budowa i okablowanie szaf sterowniczych

  • prace serwisowe w obszarze przemysłowym

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec

Mile widziane

  • W celu długookresowego wzmocnienia naszego zespołu szukamy Ciebie jako: Elektryk / Elektromonter / Elektronik

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • 200,00 Euro bonusu startowego - nieopodatkowanego, płatnego w drugim miesiącu zatrudnienia (byłych pracowników firmy Piening GmbH obowiązują specjalne regulacje)

  • dietę w wysokości 60 EURO przy przyjeździe własnym autem

  • tygodniowe zaliczki

  • dodatki do nadgodzin + 25%

  • dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EURO

  • do 700 EURO bonusu za polecenie nowego pracownika

  • bezpłatną odzież roboczą i narzędzia firmy Würth

  • pomoc w tworzeniu grup do wspólnych dojazdów do pracy

  • wsparcie w nostryfikacji zawodu w Niemczech

  • komunikację przez aplikację firmową

  • asystentki mówiące w jezyku polskim

  • organizację ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce pracy: całe Niemcy

  • Stosunek pracy: stałe zatrudnienie w naszej firmie

  • Czas trwania umowy: nieokreślony

  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Kontakt:

Carl-Bertelsmann-Straße 203

33335 Gütersloh

Adam Fronczek

Tel. 0048 507 223 992

Adam Krolak

Tel. 0048 799 030 680

Olga Rakowiecka

Tel. 0048 507 596 304

Anne Bernat

„Koronawirus jeszcze nie minął, ale pomimo tego życie musi dalej się toczyć!”

Szukasz pracy jako Elektryk w Niemczech?

To przeczytaj te ogłoszenie!

W celu wzmocnienia naszego zespołu szukamy Ciebie jako:

Elektryk / Elektromonter / Elektronik

Przewiń do profilu firmy