Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Elektromonter - Elektroniker - Niemcy

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elektryk/Elektromonter/Elektroniker-Niemcy (do 18.00€ brutto/h)
    Posiadasz doświadczenie jako Elektryk?

    Szukasz pracy jako Elektryk w Niemczech?

    Dołącz do nas, razem możemy osiagnąć nasze wspólne cele!

    Firma Piening należy do jednych z największych usługodawców w branży elektrycznej, automatyki i serwisu przemysłowego. Od 35 lat cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z całych Niemiec a przede wszystkim zadowoleniem 8.000 pracownikow, którzy pracują w naszej firmie.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy od zaraz:

    Elektryk/Elektromonter/Elektronik

    Miejsce pracy: całe Niemcy

    Stosunek pracy: stałe zatrudnienie

    Czas trwania umowy: nieokreślony

    Rozpoczęcie pracy: od zaraz

    Twoje obowiązki:

    • Instalacje mieszkaniowe (nowe oraz stare budownictwo)
    • Instalacje przemyslowe
    • Serwis, konserwacja i utrzymanie elektrycznych instalacji
    • Budowa szaf elektrycznych
    • Podlączanie szaf elektrycznych, okablowanie maszyn itp.

    Nasze wymagania:

    • Mile widziane wykształcenie jako elektryk, elektromonter, elektronik lub pokrewne
    • Min. 2 letnie doświadczenie jako elektryk/elektromonter itp.
    • Uprawnienia SEP
    • komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego
    • Nie znasz języka niemieckiego? To nie Problem! Oferujemy bezpłatne intensywne kursy języka niemieckiego.
    • Prawo jazdy i samochód - mile widziane
    • Umiejetność samodzielnej pracy
    • Niezawodność i umiejętność pracy w grupie

    Kurs niemieckiego:

    • Darmowy intensywny 4-tygodniowy kurs niemieckiego w Polsce, przed podjeciem pracy
    • Zajęcia odbywaja sie : pon.- sob. (09:00-17:00)
    • Podczas kursu darmowe zakwaterowanie+ wyżywienie
    • Darmowe materialy szkoleniowe
    • Szkolenia: zwyżki nożycowe + SCC
    • Po rozpoczęciu pracy w naszej firmie: 400 EUR netto
    • GWARANCJA zatrudnienia w naszej firmie !

    Oferujemy:

    • Niemiecką umowe o pracę, zawartą na czas nieokreślony- z nami jako pracodawcą
    • Atrakcyjne wynagrodzenie do 18 EUR brutto
    • Dieta w wysokości 40 EUR - za dzień pracujący
    • Taryfowe dodatki branżowe
    • Dodatek do nadgodzin + 25%
    • Dodatkowe pieniądze na święta Bożego narodzenia i urlop
    • Organizacja zakwaterowania
    • Wysokiej jakości bezpłatne ciuchy robocze, profesjonalne narzędzia
    • Indywidualna opieka dysponenta
    • Asystentki mówiące w jezyku polskim
    • Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego
    • Pełna pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld

    Szukasz stałej pracy w Niemczech ?

    Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając : APLIKUJ

    Kontakt:

    Piening GmbH

    Carl-Bertelsmann-Straße 203

    33335 Gütersloh