Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter

IT OUTSOURCING ANNA MIECHOWIAK

umowa zlecenie
5 3008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Kozienice, Legionowo, Lipsko, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi, Ciechanów

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozprowadzenie kabli po obiektach (prądowe i niskoprądowe)

  • instalację puszek w ścianach GK oraz w betonie

  • rozszywanie rozdzielni elektrycznych

  • montaż lamp przemysłowych

  • montaż maszyn, urządzeń, stanowisk produkcyjnych, podzespołów oraz stanowisk zrobotyzowanych

  • montaż podzespołów elektrycznych, mechanicznych oraz pneumatycznych w zakresie maszyn, urządzeń, stanowisk produkcyjnych oraz stanowisk zrobotyzowanych

  • wykonywanie i obróbka detali metalowych oraz detali z tworzyw

  • usuwanie awarii

  • biały montaż

  • rozciąganie instalacji elektrycznych i niskoprądowych

  • wsparcie merytoryczne

  • raportowanie zrealizowanych działań

Nasze wymagania

  • gotowość do wyjazdów po całej Polsce

  • język angielski lub niemiecki na poziomie pozwalającym się dogadać

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • wiedza oraz doświadczenie z zakresu elektryki (oczekiwane SEP)

  • wiedza oraz doświadczenie z zakresu ślusarstwa

  • samodzielność w wykonywaniu pracy

  • chęć uczenia się nowych rzeczy

  • dyspozycyjność

  • estetyka pracy

  • lojalność

  • uczciwość

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w dobrej, miłej atmosferze

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem składki emerytalnej, rentownej i zdrowotnej

  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania, wiedzy oraz doświadczenia

  • praca na terenie całej Polski,

  • na wyjazdach transport, dieta oraz nocleg

  • wyposażenie w wysokiej jakości elektronarzędzia (Makita, Bosch)

  • przerwę na kawę

  • możliwość rozwoju

Nasza firma istnieje już od 2014 roku. Od tego roku powstała nasza nowa marka BENG24.pl. Marka ta zajmuje się realizacją instalacji elektrycznych w każdego rodzaju obiektach prywatnych i przemysłowych. Wynajmujemy nasze brygady elektryków na godziny do firm w całej Polsce. Naszą dewizą jest dokładność, wiedza i doświadczenie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Naszą pracę realizujemy w całej Polsce! Musisz być gotowy na wyjazdy