Oferta pracy

Elektryk / Elektromonter

Sunreef Venture S. A.

  • Doki 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Doki 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych

  • wykonywanie instalacji elektrycznych oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji

  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych

  • instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw

  • układanie przewodów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość instalacji elektrycznych

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera

  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • wymagane uprawnienia SEP do 1 kV

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży jachtowej

To oferujemy

możliwość tworzenia wyjątkowych, luksusowych produktów

umowę o pracę lub umowę B2B

wszystkie niezbędne narzędzia pracy

dofinansowanie dojazdów do pracy

nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy

dodatek relokacyjny

możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie

prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę

dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%

możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.

Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Przewiń do profilu firmy