Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe El Professional Mariusz Maszota

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż i podłączenie instalacji elektrycznych, szaf rozdzielczych i sterowniczych, układów automatyki, oświetlenia suwnicy,

  • uczestniczenie w załadunku gotowych urządzeń na statki,

  • montaż koryt i ław kablowych,

  • przygotowanie wiązek kabli o odpowiednich długościach,

  • wprowadzenie kabli i przewodów do szaf sterowniczych,

  • oznaczenie końcówek przewodów według dostarczonej dokumentacji technicznej,

  • prace z elementami wielkogabarytowymi, przygotowanie elementów do montażu,

  • prace na wysokościach z użyciem podnośników koszowych lub nożycowych,

  • prace z użyciem wózków widłowych oraz żurawi samojezdnych,

  • praca stała na terenie portu w Gdańsku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe elektryczne, elektrotechniczne,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, sprzęt i materiał.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracach elektro-monterskich przy montażu dźwigów/suwnic/konstrukcji stalowych,

  • uprawnienia z zakresu obsługi wózków widłowych, podnośników koszowych samojezdnych, podestów ruchomych nożycowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy.

Firma El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników elektryków/elektromonterów do prac przy montażu suwnic kontenerowych RTG na terenie Portu Gdańsk.

Przewiń do profilu firmy