Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Elektromonter

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-04-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

    W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Miejsce pracy: woj. pomorskie + możliwe wyjazdy w delegacje krajowe i zagraniczne

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe elektryczne lub pokrewne
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
    • Świadectwo kwalifikacyjne E1 do lub powyżej 1 kV
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
    • Odpowiedzialność i rzetelność
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Doskonałą organizację pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu

    DODATKOWE ATUTY:

    • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w branży energetycznej
    • Świadectwo kwalifikacyjne D1 do lub powyżej 1 kV
    • Uprawnienia UDT do obsługi: suwnic, podnośników, wciągarek lub wind
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Znajomość prac w branży AKPiA
    • Uprawnienia kontrolno pomiarowe

    OPIS STANOWISKA:

    • Praca w branży energetycznej i przemysłowej
    • Konserwacja, naprawa, remonty urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, rozdzielni elektrycznych, transformatorów, silników.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.