Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk/Elektromonter

J.T.C. S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych automatyki przemysłowej,

  • Montaż i podłączanie rozdzielnic i szaf sterowniczych,

  • Montaż i podłączanie urządzeń i aparatury pomiarowej,

  • Budowa tras kablowych i układanie okablowania,

  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i automatyki przemysłowej,

  • Wykonywanie instalacji oświetleniowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe,

  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie,

  • Uprawnienia elektryczne SEP,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów,

  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego,

  • Udział w interesujących projektach,

  • Przyjazna kultura pracy,

  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne),

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

J.T.C. S.A.

Firma J.T.C SA oferuje kompleksowe usługi w zakresie dostaw, montażu i uruchomień Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki (AKPiA) oraz urządzeń i systemów elektrycznych.

Wierzymy, że Nasza długoletnia obecność w energetyce i w innych gałęziach przemysłu, wysoka jakość świadczonych usług, doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna i dotychczasowe efekty naszych prac, pozwolą Państwu na zainteresowanie firmą J.T.C S.A.. oraz podjęcia decyzji o współpracy.

Przewiń do profilu firmy