Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter

KABARPOL7 Sp. z o.o. Sp.k.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac elektrycznych i teletechnicznych przy budowie hal produkcyjno-magazynowych w tym:

  • Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych oraz przebudowa istniejących

  • Wykonywanie sieci kablowych, instalacji uziemiających oraz odgromowych

  • Montaż opraw oświetleniowych , osprzętu, rozdzielnic, tras kablowych, urządzeń elektrycznych oraz teletechnicznych

  • Podłączenia rozdzielnic i odbiorników

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień elektryki i/lub teletechniki,

  • umiejętności manualne związane z branżą elektryczną,

  • samodzielność,

  • odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV,

  • uprawnienia na podnośniki ruchome przejezdne wolnobieżne ( kategoria I P )

  • mobilność na terenie całego kraju.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w zgranym zespole pracowników, przyjazna atmosfera pracy,

  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji,

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • zakwaterowanie.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych.

Przewiń do profilu firmy