Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk - Elektromonter

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Przedsiębiorstwo z branży elektrycznej, realizujące duże projekty na obiektach użyteczności publicznej oraz przemysłowych, obecnie zatrudni Kandydatów do pracy, do Holandii na stanowisku:

Elektryk – Elektromonter

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznej m.in. trasy kablowe, montaż gniazdek, oświetlenia oraz wykonywanie prac przyłączeniowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku

  • Mile widziane uprawnienia SEP

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na polskich warunkach (po okresie próbnym, umowa na stałe)

  • Wypłacane holenderskie dodatki za pracę w nadgodzinach

  • Zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach, max 2 osobowych, opłacane przez pracodawcę

  • Dowóz do pracy samochodami służbowymi

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca

  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy odzyskaniu podatku

  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników

  • Praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia - standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza,

  • Płatny urlop w zależności od stażu pracy, liczony od pełnego wynagrodzenia

  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego – praca w polskich brygadach

  • 500 euro dodatku za znajomość angielskiego i doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub bezpośredni kontakt z Kierownikiem Projektu.