Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter – Instalacji Automatyki Przemysłowej

Zakład Usług Technicznych Jerzy KunzekO firmie

2 9004 600 brutto / mies.
  • Jarosław

    Jarosław, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż i okablowanie szaf sterowniczych

  • wykonywanie tras kablowych: koryta siatkowa, perforowane, pełne

  • montaż i okablowanie urządzeń elektrycznych (czujniki, silniki, elektrozawory itp.)

  • wykonanie okablowania obiektu na podstawie dokumentacji, instalacje systemów sterowania i pneumatyki

  • naprawy sprzętu elektrycznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrotechnika, automatyka przemysłowa

  • doświadczenie w zawodzie elektryk, instalator, systemów automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem

  • ogólna znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (PLC, HMI, czujniki, falowniki, itp.)

  • ogólna znajomość układów pneumatyki przemysłowej

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji

  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną prace

  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w nadgodzinach, gotowość do wyjazdów służbowych na montaże – ok 20% w roku)

  • samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie: producenta maszyn dla przemysłu, realizującej zlecenia dla firm polskich i zagranicznych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • możliwość rozwoju i nabycia nowych doświadczeń zawodowych

Zakład Usług Technicznych Jerzy Kunzek

„Zakład Usług Technicznych - Jerzy Kunzek” istnieje na rynku od 1991 roku. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń pakujących, maszyn dla przemysłu spożywczego, opakowań szklanych, maszyn dla przemysłu metalowego, urządzeń transportu wewnętrznego transportery, przenośniki, podajniki, zwrotnice.

Przewiń do profilu firmy

Region: Jarosław / Szówsko