Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Suntrans Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Przeworsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter instalacji fotowoltaicznych

Suntrans Sp. z o. o. Spółka komandytowa

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Obowiązki:

prace elektryczne przy montażu instalacji fotowoltaicznych

podłączanie i konfigurowanie falowników

montaż i podłączanie zabezpieczeń po stronie AC i DC

wykonywanie uziemienia i pomiarów elektrycznych

dokonywanie odbioru instalacji fotowoltaicznych z klientem

prace serwisowe, wykrywanie usterek, kontakt z działem technicznym

Nasze wymagania

Wymagania:

doświadczenie w branży elektrycznej

doświadczenie w realizacji prac elektromonterskich

doświadczenie przy podłączaniu inwerterów fotowoltaicznych

uprawnienia SEP D/E lub Certyfikat UDT

gotowość do wyjazdów służbowych

dbałość o terminową realizację zleceń

prawo jazdy kat. B

własna działalność gospodarcza - mile widziana

To oferujemy

Oferujemy:

liczne szkolenia

stabilność zatrudnienia

możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

elastyczne godziny pracy

niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)

O nas

Firma SUNTRANS zajmuje się doradztwem, montażem, serwisowaniem oraz monitorowaniem instalacji fotowoltaicznych.

Zapewniamy pełną pomoc w budowie domowej i komercyjnej elektrowni fotowoltaicznej,

a wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej jak: moduły, inwertery czy konstrukcje fotowoltaiczne spełniają rygorystyczne kryteria, które umożliwiają skorzystanie z systemu bilansowania energii.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: elektryk/elektromonter instalacji fotowoltaicznych