Elektryk/ Elektromonter instalacji przemysłowych

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • montaż oraz demontaż tras kablowych,

  • instalacja i podłączanie kabli energetycznych i sterowniczych,

  • montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych,

  • praca w delegacji.

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia SEP (G1/E) co najmniej do 1 kv,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • gotowość do podróży oraz pracy w delegacji.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia UDT typu: podesty, wózki specjalizowane, suwnice itd.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (według preferencji kandydata),

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + dodatki delegacyjne + dodatki funkcyjne),

  • różnorodne i ciekawe projekty w kraju i za granicą (m.in. Niemcy, Serbia, Rumunia, Francja, Szwecja, Egipt i inne),

  • prywatną opiekę medyczną,

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • zakwaterowanie oraz transport do miejsca wykonywania prac,

  • zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia zawodowe,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Beck & Pollitzer to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 150-letnią tradycję. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, usług w zakresie montażu i relokacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w skali lokalnej oraz globalnej.

PRACUJ Z NAMI DLA NAJLEPSZYCH!

Więcej informacji na stronie

www.beck-pollitzer.com

Przewiń do profilu firmy