Logo Pracuj.pl

Elektryk - Elektromonter

Ward Personnel LimitedO firmie

20 000–22 000
brutto / mies.
  • Dublin, Irlandia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji rozdzielnic
  • Budowa i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych,
  • Montaż pulpitów kontrolno-sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi, oraz rysunkami gabarytowymi
  • Montaż materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prefabrykacji szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznychjest konieczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest wymagana

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki w wysokości € 20.00 na godzinę
  • 47+ godzin tygodniowo (nadgodziny platne €30.00 po 39 godzinie)
  • Odbiór z lotniska i pomoc w zakwaterowaniu oraz we wszystkich sprawach administracyjnych
  • Cotygodniowe wypłaty, irlandzką umowę z pełnymi świadczeniami

Elektryk - Elektromonter, Dublin, Irlandia