Logo Pracuj.pl

Elektryk – Elektromonter

TELEINTEGRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie instalacji teletechnicznych,
  • wykonywanie instalacji fotowoltaicznych,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • realizację przeglądów i napraw serwisowych w nadzorowanym obiekcie,
  • efektywne zarządzanie powierzonymi materiałami, narzędziami i sprzętem,

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • dyspozycyjność,
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • szkolenia specjalistyczne

TELEINTEGRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma Teleintegra Sp z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu i w Katowicach poszukuje do pracy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole (województwo opolskie), Katowice (województwo śląskie)

Region: opolskie/śląskie

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

Teleintegra Sp z o.o. Sp. k

ul. Dworska 2D

45-752 Opole

Aktualne oferty pracodawcy
OPO/IE/5/2021

Elektryk – Elektromonter, Katowice