Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk – Elektromonter

  • Mikołów, Katowice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ampar Klima Sp. z o.o. powstała w 2009 roku z myślą o Klientach z branży wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo. Jesteśmy firmą montażową, która posiada własną produkcję kanałów i kształtek prostokątnych z blachy ocynkowanej oraz hurtownię z bogatym zapleczem magazynowym. Zapraszamy do współpracy.

    Więcej informacji o naszej firmie jest dostępnych na stronie: www.amparklima.pl
    Miejsce pracy: Katowice (okolice), Mikołów

    W zakres obowiązków wchodzi:

    1. Wykonywanie tras kablowych;
    2. Łączenie i uruchamianie układów automatyki budynkowej na obiekcie;
    3. Serwis i przeglądy istniejących instalacji.

    Wymagania:

    1. Prawo jazdy kat. B;
    2. Uprawnienia SEP do 1kV;
    3. Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
    4. Umiejętność parametryzacji falowników;
    5. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
    6. Mile widziane wykształcenie średnie w zawodzie elektryk;
    7. Brak przeciwskazań do wykonywania zawodu.

    Oferujemy:

    1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
    2. Atrakcyjne wynagrodzenie;
    3. Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
    4. Dodatkowe benefity;
    5. Dojazd z okolic Rydułtów, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika lub Mikołowa;
    6. Pracę na terenie Śląska.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.