Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter

FrapolO firmie

Frapol

Mierzeja Wiślana 8

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Mechaniczna obróbka rozdzielni (niskie napięcie) i szaf sterowniczych.

  • Samodzielny montaż rozdzielni (niskie napięcie) i szaf sterowniczych w oparciu o otrzymaną dokumentację.

  • Nanoszenie oznaczeń.

  • Montaż AKPiA na maszynach i urządzeniach.

  • Budowa tras kablowych - głównie na urządzeniach.

  • Asysta podczas uruchomienia.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania schematów.

  • Umiejętność montażu rozdzielni elektrycznych.

  • Umiejętność montażu rozdzielni sterowniczych i podłączania AKPiA w obszarze automatyki central wentylacyjnych będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w uruchamianiu, czy projektowaniu, w obszarze automatyki HVAC, będzie dodatkowym atutem.

  • Zakończone studia kierunkowe lub trakcie studiów zaocznych.

  • Prawo jazdy.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie od 1-3 mc, następnie umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu kompetencji.

  • Pracę głównie w siedzibie spółki w Krakowie.