Logo Pracuj.pl

Elektryk - Elektromonter

FrapolO firmie

Frapol

Mierzeja Wiślana 8

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Mechaniczna obróbka rozdzielni (niskie napięcie) i szaf sterowniczych.
  • Samodzielny montaż rozdzielni (niskie napięcie) i szaf sterowniczych w oparciu o otrzymaną dokumentację.
  • Nanoszenie oznaczeń.
  • Montaż AKPiA na maszynach i urządzeniach.
  • Budowa tras kablowych - głównie na urządzeniach.
  • Asysta podczas uruchomienia.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania schematów.
  • Umiejętność montażu rozdzielni elektrycznych.
  • Umiejętność montażu rozdzielni sterowniczych i podłączania AKPiA w obszarze automatyki central wentylacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w uruchamianiu, czy projektowaniu, w obszarze automatyki HVAC, będzie dodatkowym atutem.
  • Zakończone studia kierunkowe lub trakcie studiów zaocznych.
  • Prawo jazdy.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie od 1-3 mc, następnie umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu kompetencji.
  • Pracę głównie w siedzibie spółki w Krakowie.

Elektryk - Elektromonter, Mierzeja Wiślana 8, Kraków