Logo Pracuj.pl

Elektryk – Elektromonter

PGBWiI Hydrotech Dariusz StachnikO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prefabrykacja szaf sterowniczych
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • utrzymywanie maszyn w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników
  • montaż nowych instalacji oraz urządzeń i ich konfigurację
  • przestrzeganie zasad i norm BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane automatyka, elektrotechnika, mechatronika, elektronika)
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • umiejętność dobrej organizacji pracy oraz działania w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie, stwarzającej możliwości rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji, rozwoju kompetencji i budowania kariery zawodowej

Elektryk – Elektromonter, Kraków