Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Elektromonter

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 17.04.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży elektrycznej działająca na rynku od 1996 roku. Realizujemy kompleksowe projekty podmiotów państwowych, prywatnych. Specjalizujemy się w realizacji projektów poczynając od projektu a kończąc na serwisie pogwarancyjnym. Naszym największym atutem jest doświadczenie oraz niezawodny personel, który pozwala na zapewnienie najwyższej jakości usług.

    Poszukujemy pracowników na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Prace montażowe w zakresie instalacji elektrycznych wewnętrznych do 1 kV w obiektach mieszkalnych i przemysłowych,
    • Szycie rozdzielni elektrycznej,
    • Samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
    • Montaż instalacji niskoprądowych
    • Montaż opraw oświetleniowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie branżowe,
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
    • Uprawnienia SEP (lub równoważne): Eksploatacja - Grupa 1,
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność do wyjazdów,
    • Dobra organizacja pracy.

    Mile widziane

    • Doświadczenie zawodowe,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • System premiowania,
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy,
    • Zdobycie cennego doświadczenia,
    • Możliwość zdobywania nowych umiejętności poprzez kursy i szkolenia,
    • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Praca od poniedziałku do piątku,
    • Wynagrodzenie (w zależności od umiejętności) stawka godzinowa,
    • W przypadku oddelegowania do innej miejscowości zapewniamy transport, nocleg i wyżywienie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.