Oferta pracy

Elektryk/Elektromonter

EXplatforma SAO firmie

EXplatforma SA

Tuwima 97

Łódź

Podstawą naszej działalności jest automatyzacja procesów produkcyjnych, w ramach której mieści się projektowanie linii produkcyjnych z systemem transportu wewnętrznego. W skład naszej oferty wchodzi: projekt, dostarczenie bądź wytwarzanie komponentów i oprogramowanie z wizualizacją procesu (SCADA). Oferujemy również optymalizację istniejących procesów produkcyjnych z uwzględnieniem potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. W temacie automatyzacji procesów produkcyjnych proponujemy również  dostarczenie i programowanie robotów przemysłowych KUKA, FANUC, ABB.

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • uruchamianie linii zrobotyzowanych
  • wykonywanie  prac ślusarskich i monterskich.
  • współpraca przy opracowywaniu dokumentacji elektrycznej dla maszyn i urządzeń;
  • ścisła współpraca z pracownikami innych działów - produkcyjnymi, konstruktorami, programistami i ds. zamówień

Wymagania:

  • wykształcenie średnie – elektryczne;
  • umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji elektrycznej;
  • aktualne uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej firmie
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego
  • wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie Multisport i Luxmed

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EXplatforma SA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest EXplatforma SA z siedzibą w Łodzi przy ul.Tymienieckiego 25C/163. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy