Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Elektromonter

  • lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.05.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Polska firma z 10-letnim doświadczenie w branży elektrycznej na terenie Niemiec, poszukuje wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:
    ELEKTRYK/ELEKTROMONTER W NIEMCZECH

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie nowych instalacji elektrycznych
    • układanie tras kablowych
    • montaż gniazdek i przełączników
    • montaż oświetlenia

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży elektrycznej
    • wykształcenie kierunkowe
    • uprawnienia SEP
    • mile widziane prawo jazdy kat. B
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • praca OD ZARAZ
    • pracujemy od poniedziałku do piątku
    • Bezpłatny przejazd ze Szczecina lub Słubic do Niemiec i z powrotem
    • UMOWA o pracę
    • BEZPŁATNE zakwaterowanie
    • Zarobki 6 000 zł – 7000 zł NETTO

    Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij Nam swoje CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę AMEL-INSTAL (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))