Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Elektromonter

  • małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma COPCO jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskich napięć oraz sieci elektroenergetycznych średnich napięć. Nasze 10 letnie doświadczenie w robotach elektroinstalacyjnych, montażu szynoprzewodów, serwisu wykonanych instalacji, stawia nas w czołówce firm tej branży. Naszą specjalnością stały się instalacje elektryczne hal magazynowo-produkcyjnych, instalacje przemysłowe, obiekty handlowe, stacje trafo, linie SN. Obecnie nasz zespół poszerzył się o dział prefabrykacji rozdzielnic.
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych
    • uruchomienia
    • pomiary elektryczne

    Wymagania:

    • wykształcenie elektryczne
    • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
    • umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
    • bardzo wysoka estetyka pracy
    • uprawnienia elektryczne kat. E1
    • prawo jazdy kat. B
    • wysoka kultura osobista
    • chęć podjęcia stałej pracy
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • praca na terenie Niemiec - opłacony dojazd oraz zakwaterowanie
    • praca w szybko rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne zarobki
    • możliwość nadgodzin
    • możliwość pracy stałej lub czasowej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Osoba Kontaktowa: Daniel Chadziński
    Telefon kontaktowy: 518 574 088

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Copco Plus Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Copco Plus Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom