Elektryk - Elektromonter maszyn i urządzeń (montaż przemysłowy)

W&K Industriemontage Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Elektryk - Elektromonter maszyn
i urządzeń (montaż przemysłowy)

Miejsce pracy: Polska/Niemcy

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac elektrycznych: montaż tras kablowych, układanie kabli,
  • montaż i podłączanie maszyn, urządzeń, silników, szaf sterowniczych,
  • uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń; prace kontrolne i pomiarowe,
  • tworzenie dokumentacji i raportowanie prac.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o specjalności elektryk lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe – minimum rok na stanowisku elektryk, elektromonter (obiekty przemysłowe),
  • ważne uprawnienia SEP min. do 1 kV,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów,
  • zdolność pracy na wysokości,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność obsługi suwnic i/lub wózków widłowych, podestów ruchomych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe,
  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy