Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter maszyn i urządzeń

W&K Industriemontage Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac elektrycznych: montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,

  • montaż i podłączanie maszyn, urządzeń, silników, szaf sterowniczych,

  • uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń; prace kontrolne i pomiarowe,

  • praca na obiektach przemysłowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; mile widziane osoby początkujące w zawodzie,

  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,

  • zdolność pracy na wysokości,

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

  • gotowość do pracy za granicą.

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień typu: SCC, VCA, UDT, SEP,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe,

  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),

  • możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie jest międzynarodową firmą zajmującą się realizacją projektów mechanicznych i elektrycznych na terenie Europy i poza nią.

Nasza stale powiększająca się, ogólnoświatowa sieć doświadczeń w różnych branżach pozwala na dynamiczny rozwój naszej firmy.

W związku z tym poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Elektryk - Elektromonter maszyn i urządzeń.

Przewiń do profilu firmy