Elektryk / Elektromonter / Mechanik - branża automotive

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

4 2005 400 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 14
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Branża automotive zajmująca się produkcją autobusów poszukuje pracowników do pracy na stanowisko:

Elektromonter / Mechanik / Elektryk

Miejsce pracy: Wrocław Psie-Pole

Dobry dojazdu komunikacją miejską autobus linii 115 oraz 118 lub pociąg

MILE WIDZIANE RÓWNIEŻ OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA - DO PRZYUCZENIA !!

Twój zakres obowiązków

  • Podłączanie wiązek elektrycznych w autobusie według dokumentacji

  • Montaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych

  • Weryfikację poprawności działania zamontowanych elementów

  • Diagnostyka prostych układów elektrycznych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenia min. zawodowego

  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych - warunek konieczny !

  • Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi typu wiertarka, wkrętarka, narzędzia elektromonterskie

  • Zdolności manualnych, systematyczności

Pracodawca oferuje

  • Możliwość szybkiego zatrudnienia u pracodawcy - z możliwością późniejszego przejęcia pod zakład

  • Wynagrodzenie miesięczne 4200 - 5400 zł/brutto

  • Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy w wysokości do 10 %

  • Pracę na 2 zmiany (06:00-14:00 oraz 14:00-22:00) - wolne weekendy

  • Możliwość pracy w godzinach nocnych z dodatkiem 30%

  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły oraz usprawnienia

  • Kartę Multi Sport, ubezpieczenie grupowe oraz karty przedpłacone

  • Prywatną opiekę medyczną - Medicover wraz z przychodnią na terenie firmy

  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych

  • Stołówkę pracowniczą na terenie zakładu

  • Bezpłatny parking dla pracowników na terenie firmy

  • Pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej oraz kluczyk do szafki

  • Tereny rekreacyjne dedykowane dla pracowników Volvo (miejsca grillowe, boiska sportowe)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • opieka dedykowanego specjalisty

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Przewiń do profilu firmy