Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk / Elektromonter

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 31.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FARA GmbH jest firmą pośrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

    Dla naszych stałych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na warunkach niemieckich
    • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
    • 11,83€ - 12,50€ brutto / h +12,50€ - 15,00€ diety za każdy przepracowany dzień
    • wyplate do 15-ego nastepnego miesiaca
    • bezplatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i lazienki)
    • dodatki urlopowe i swiateczne
    • urlop wypoczynkowy
    • mozliwosc dlugofalowej wspolpracy
    • pelne ubezpieczenie (rowniez rodziny) oraz odprowadzane skladki i podatki
    • zapewnienie odziezy roboczej (buty, spodnie, T-Shirt, kurtka zimowa)
    • skrzynke narzedziowa firmy Würth
    • wsparcie naszych polskojezycznych konsultantek przez caly okres trwania umowy

    Wymagania:

    • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się
    • wykształcenie jako elektryk
    • doświadczenie zawodowe w branży
    • samochód (mile widziane)
    • umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

    Obowiązki:

    • montaż instalacji elektrycznych
    • okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego
    • montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń
    • układanie kabli
    • montaż tras kablowych
    • podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazdek, włączników itp.)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania
    lub kontakt telefoniczny 0049 151 57665767 oraz 0049 163 3272011 od poniedziałku do piątku od 8.30 do 15.00
    bottom