Oferta pracy

Elektryk - Elektromonter

TRANZ-TEL sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Tranz-Tel sp. z o.o. jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych i niskich napięć. Nasze wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu kompleksowych instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki oraz sygnalizacji pożaru elektroinstalacyjnych, stawia nas w czołówce firm tej branży.

OPIS STANOWISKA:

Montaż instalacji elektrycznych i radiotechnicznych

WYMAGANIA:

  • praktyczne umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach
  • wykształcenie kierunkowe lub aktualne uprawnienia SEP/URE mile widziane
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • pracę na terenie Niemiec – opłacony dojazd oraz zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • zapewniony samochód z kartą paliwową dla każdej – brygady
  • zależy nam na twoim zadowoleniu i wzajemnym zaufaniu.
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • atrakcyjne zarobki (stawka godzinowa od 11,90 EUR brutto)
  • możliwość premii
  • możliwość nadgodzin
  • zapewniamy ubrania robocze oraz profesjonalne elektronarzędzia

Jeżeli jesteś zdecydowany i chciałbyś z nami pracować, lub przyuczyć się do zawodu serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy