Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk - Elektromonter

JOB CORPORATION sp. z o.o.O firmie

8 000‐13 000 zł brutto / mies.
  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

JOB CORPORATION sp. z o.o. poszukuje od zaraz fachowców w zawodzie Elektryka do pracy w Niemczech. Nasza firma jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 21167.

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, gdzie będziesz doskonalić swoje umiejętności, miał możliwość rozwoju i gwarancję stabilizacji zawodowej, ta praca jest dla Ciebie. Przekonaj się sam jak dobre są nasze warunki finansowe, mieszkania oraz samochody służbowe.

Opis stanowiska:

Praca polega na zakładaniu nowych instalacji elektrycznych. Głównie elektryka budowlana.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe o kierunku Elektryk lub uprawnienia SEP
  • komunikacja w języku niemieckim - mile widziana
  • gotowość do pracy za granicą
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych prac
  • staranność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
  • renomowane miejsca pracy na terenie Niemiec
  • służbowy samochód
  • darmowe mieszkanie
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności i organizacji wyjazdu
  • możliwość nadgodzin
  • możliwość pobierania zaliczek

Ogłoszenie archiwalne