Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Elektromonter

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAZEL istnieje na rynku usług elektroenergetycznych od ponad 30 lat. Dzięki zdobywanemu stopniowo doświadczeniu, konsekwencji i dążeniu do rozwoju, dzisiaj MAZEL stanowi jedno z największych przedsiębiorstw w regionie,  wykonując prace z zakresu usług elektrycznych, energetyki zawodowej i automatyki przemysłowej. MAZEL działa głównie na terenie województwa lubuskiego ale także na terenie całego kraju oraz Europy.

    MAZEL zatrudnia dziś ponad 200 pracowników, nieustannie zwiększając zatrudnienie i rozwijając swój potencjał dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów.

    Firma Mazel S.A. zatrudni elektromonterów do pracy w Niemczech

    Obowiązki:

    • Montaż instalacji elektrycznych,
    • Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,
    • Pomiary i rozruch w obiektach przemysłowych, elektrowniach i wielkopowierzchniowych budynkach użyteczności publicznej.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia w zawodzie,
    • Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach, użyteczności publicznej,
    • Uprawnień SEP do 1kV,
    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
    • Mile widziane doświadczenie w instalacjach niskoprądowych oraz światłowodowych,
    • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

    Oferujemy:

    • ZAKWATEROWANIE I DOJAZD NA KOSZT PRACODAWCY.
    • UMOWA O PRACĘ W STABILNEJ FIRMIE Z 30-LETNIM DOŚWIADCZENIEM
    • STAWKA 11 EUR/GODZ.

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisek:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”