Elektryk /Elektromonter

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 2018-07-12
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-08-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH jest działającym od wielu lat na niemieckim rynku pracy przedsiębiorstwem. Zatrudniamy fachowców z całej Europy i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.

    Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o prace i mają dostęp do świadczeń socjalnych.

    Miejsce pracy: różne lokalizacje na terenie Niemiec

    Termin rozpoczęcia: do ustalenia

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie na takim stanowisku
    • prawo jazdy
    Obowiązki:
    • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach mieszkaniowych i przemysłowych

    Oferujemy:

    • legalną pracę od zaraz
    • niemiecką umowę o pracę
    • zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
    • dodatki urlopowe i świąteczne
    • pomoc w organizacji zakwaterowania
    • organizujemy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
    • stawka godzinowa uzależniona od kwalifikacji
    • dieta do 70,00€ netto
    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal.
    Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 2234 9276153.
    Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH Polska
    Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami