Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Sepona GmbH

Elektryk - Elektromonter

Sepona GmbHO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych w budynkach mieszkalnych (montaż tras kablowych, podłączanie włączników i gniazdek)

Nasze wymagania

  • udokumentowane wykształcenie i doświadczenie na w/w stanowisku

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

  • sprawność fizyczna, większość prac wykonywanych na drabinie

  • aktualne uprawnienia SEP

  • gotowość wyjazdu do Niemiec

  • punktualność i sumienność

  • dyspozycyjność

  • własny samochód mile widziany

To oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe plus diety za każdy przepracowany dzień, ustalane po zapoznaniu się z dokumentacją rekrutacyjną,

  • Dodatki świąteczne i urlopowe, po okresie próbnym od 150 do 300 euro

  • Punktualne wynagrodzenie, 20 każdego miesiąca

  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek, 5 krotność dziennej diety

  • Niemiecką umowę o pracę z polskim tłumaczeniem

  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

  • Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy chorych

  • Pomoc przy składaniu wniosku o nadanie numeru identyfikacji podatkowej

  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta

  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Sepona GmbH

Witamy w Sepona Personal.

Szukamy nieprzerwanie zmotywowanych pracowników w różnych branżach do zatrudnienia na stałe w naszej firmie lub u naszych klientów. Jeśli chcesz u nas pracować, czeka Cię zatrudnienie pewne, uczciwe i naturalnie na czas nieokreślony.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.

BIURO NIEMCY +49 (341) 2245 8830 (mówimy po polsku)

BIURO POLSKA +48 (62) 7205159

lub przesłać nam swoje CV z dopiskiem Elektryk.