Logo Pracuj.pl

Elektryk - Elektromonter

A.I.M. BonnO firmie

10 000–15 000
brutto / mies.
  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w różnych obiektach
  • Praca według rysunku
  • Układanie tras kablowych
  • Podłączanie urządzeń elektrycznych (oprawy oświetleniowe, gniazda wtykowe, wyłączniki)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od kwalifikacji i znajomości języka
  • Dietę za każdy przepracowany dzień
  • Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
  • Płatny urlop wypoczynkowy od 25 do 30 dni
  • Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO
  • Opiekę polskojęzycznego rekrutera
  • Organizacje zakwaterowania

Elektryk - Elektromonter, Niemcy