Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter

A.I.M. BonnO firmie

10 00015 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w różnych obiektach

  • Praca według rysunku

  • Układanie tras kablowych

  • Podłączanie urządzeń elektrycznych (oprawy oświetleniowe, gniazda wtykowe, wyłączniki)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie min. 2 lata

  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana)

  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • Atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od kwalifikacji i znajomości języka

  • Dietę za każdy przepracowany dzień

  • Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy

  • Płatny urlop wypoczynkowy od 25 do 30 dni

  • Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO

  • Opiekę polskojęzycznego rekrutera

  • Organizacje zakwaterowania