Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter

Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp.j.O firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i montaż tras kablowych

  • Montaż linii kablowych

  • Montaż gniazdek, przełączników

  • Montaż instalacji elektrycznych

  • Montaż urządzeń sterowania i oświetlenia

  • Montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego- mile widziana

  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku min. 1 rok (na obiektach przemysłowych)

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe

  • Uprawnienia UDT – obsługa urządzeń transportu bliskiego

  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych

  • Zaangażowanie w pracę i orientacja na wykonanie zadania

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie wg stawki godzinowej (w zależności od doświadczenia)

  • Możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe

  • Elastyczność zjazdów do kraju w systemie co 4, 6 tygodni

  • Pokrycie kosztów zjazdów do domu

  • Darmowe zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy

Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp.j.

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. J. to polska firma, którą budujemy i rozwijamy nieprzerwanie już od 12 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Wszystko czego przez ten czas dokonaliśmy było możliwe dzięki zaangażowanym i solidnym pracownikom, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku a biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.

Przewiń do profilu firmy