Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk/ Elektromonter

Ekt InstalO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prace elektryczne w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, biurowych, usługowych oraz użyteczności publicznej ( nowe budownictwo oraz remonty)

  • szafy sterownicze: budowa i podłączanie

Nasze wymagania

  • znajomość j. niemieckiego na poziomie rozumienia prostych poleceń pozwalająca na prosty kontakt z niemieckojęzycznymi klientami

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • uprawnienia zawodowe elektryczne SEP

  • wykształcenie elektryczne, zawodowe lub technikum elektryczne

  • dokumenty potwierdzające zawód, pracę w branży, świadectwa szkolne

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, planów, schematów elektrycznych

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • długookresową współpracę

  • umowę o pracę na warunkach polskich/ lub akceptujemy własną działalność gospodaczą

  • odpowiednią do doświadczenia stawkę godzinową w EURO

  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy opłacane przez pracodawcę

  • pokrycie kosztów pierwszego dojazdu do kontrahenta

  • szkolenia stanowiskowe u kontrahenta

  • pomoc finansową w formie zaliczki, zwrot kilometrówki za dojazdy do pracy na terenie Niemiec

  • opiekę polskiego koordynatora przy uzyskaniu niezbędnych dokumentów i przez okres trwania całego kontraktu.