Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter

Copco Plus Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych

  • uruchomienia

  • pomiary elektryczne

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektryczne

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka

  • umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych

  • wysoka estetyka pracy

  • uprawnienia elektryczne kat. E1

  • prawo jazdy kat. B

  • wysoka kultura osobista

  • chęć podjęcia stałej pracy

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • praca na terenie Niemiec

  • opłacony dojazd oraz zakwaterowanie

  • praca w szybko rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne zarobki

  • możliwość pracy stałej lub czasowej

  • opieka ze strony biura w Polsce

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Firma COPCO jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskich napięć oraz sieci elektroenergetycznych średnich napięć. Nasze 12 letnie doświadczenie w robotach elektroinstalacyjnych, montażu szynoprzewodów, serwisu wykonanych instalacji, stawia nas w czołówce firm tej branży. Naszą specjalnością stały się instalacje elektryczne hal magazynowo-produkcyjnych, instalacje przemysłowe, obiekty handlowe, stacje trafo, linie SN.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.