Oferta pracy

Elektryk / Elektromonter

WROSYSTEM

14 50022 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy pracach elektrycznych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego/schematów elektrycznych

  • Zaangażowanie i chęci do pracy

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka niemieckiego będzie Twoim atutem

To oferujemy

  • Długoterminowa współpraca (posiadamy kontrakty do 2025 roku)

  • Umowa o pracę

  • Praca w polskim zespole

  • Wynagrodzenie w Euro, wypłacane co miesiąc

  • System poleceń pracowniczych (660 Euro)

  • Opieka polskiego koordynatora

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport

  • Wysokiej klasy narzędzia i odzież robocza

  • Szkolenia

  • Możliwość awansu i rozwoju

WROSYSTEM

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Prace wykonujemy w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej. Na rynku europejskim działamy od 2007 roku, a w swoim portfolio mamy zrealizowanych kilkadziesiąt projektów. Dołącz do naszego zespołu. ZAPEWNIAMY STABILNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO ZATRUDNIENIA.

Przewiń do profilu firmy