Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter

VOLTAR TEAM sp. z o.o.

12 00020 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Twój zakres obowiązków

  • czytanie projektów budowlanych i schematów elektrycznych

  • wykonywanie instalacji elektrycznych

  • budowa tras kablowych

  • podłączanie i szycie szaf-rozdzielni

  • biały montaż

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych

  • znajomość języka niemieckiego będzie Twoim atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę (polską lub niemiecką)

  • pracę w polskim zespole,

  • transport z Polski do Niemiec i z powrotem

  • odzież roboczą

  • komplet narzędzi

  • transport z kwatery na budowę

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • długoterminowa współpraca

  • systematyczne zjazdy do Polski

  • wynagrodzenie wypłacane co miesiąc

  • dobrą atmosferę w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Jesteśmy Grupą polskich firm o 23 letniej historii, a od 5 lat świadczymy usługi elektryczne w Niemczech posiadając oddziały w okolicach Frankfurtu i Dusseldorf.

Zatrudniamy 80 elektryków na terenie Niemiec.

Więcej informacji na : www.voltarteam.de

Firma VOLTAR TEAM poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk/Elektromonter