Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk – Elektromonter

Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp.j.

14 00018 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i montaż tras kablowych.

  • Montaż linii kablowych.

  • Montaż gniazdek, przełączników.

  • Montaż instalacji elektrycznych.

  • Montaż urządzeń sterowania i oświetlenia.

  • Montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe.

  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych.

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • Polska umowa o pracę na czas nieokreślony, pełny etat.

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Stawka netto: od 11€ do 15€ /godz.

  • Darmowe zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy.

  • Zapewniamy samochód służbowy w miejscu pracy, z karta paliwową.

  • Pokrywamy koszty dojazdu i planowanych zjazdów (samochód osobowy lub przewoźnik).

  • Możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe (SEP, UDT).

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w projektach międzynarodowych.

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. j. to polska firma, którą budujemy i rozwijamy nieprzerwanie już od 13 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Wszystko czego przez ten czas dokonaliśmy było możliwe dzięki zaangażowanym i solidnym pracownikom, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku a biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.

Przewiń do profilu firmy