Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk – Elektromonter

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej/przemysłowych,

  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia,

  • wykonywanie prac przyłączeniowych.

Wymagania pracodawcy

  • uprawnienia SEP lub wykształcenie kierunkowe,

  • min 2 letnie doświadczenie zawodowe,

  • motywacja do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego nie jest wymagana.

Pracodawca oferuje

  • wysokie dodatki za znajomość niemieckiego lub angielskiego i doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty,

  • możliwość uzyskania szkoleń językowych opłaconych przez pracodawcę,

  • umowę o pracę na polskich warunkach (po okresie próbnym, umowa na stałe),

  • zakwaterowanie w dobrze wyposażonych mieszkaniach, opłacane przez pracodawcę,

  • dowóz do pracy samochodami służbowymi,

  • wsparcie językowe na budowie od naszych kierowników budów,

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca,

  • pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy odzyskaniu podatku i Kindergeld,

  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • nowoczesny sprzęt i narzędzia - standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza,

  • płatny urlop w zależności od stażu pracy, liczony od pełnego wynagrodzenia.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to ostrołęcka firma zajmująca się marketingiem personalnym oraz rekrutacją pracowników i brygad podwykonawczych dla Klientów w Polsce i za granicą. Pracujemy pod markami www.pracownicybudowlani.pl oraz www.brygadybudowlane.pl.

Przewiń do profilu firmy