Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk / Elektromonter

Protea sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i składanie szaf sterowniczych

  • Montaż instalacji elektrycznej na zmontowanych urządzeniach

  • Obsługa różnego rodzaju narzędzi pomiarowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie kierunkowe

  • Doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku

  • Znajomość przyrządów pomiarowych

  • Znajomość schematów elektrycznych

  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

  • Mobilność i dyspozycyjność

  • Język angielski, niemiecki (komunikatywny – mile widziany)

To oferujemy

  • Stałą umowę o pracę i satysfakcjonujące zarobki;

  • Pracę przy ciekawych technicznie projektach wymagających: ciągłego doskonalenia zawodowego, umiejętności pracy twórczej

  • Możliwość uczestnictwa w pracach rozruchowych w kraju i za granicą

  • Rozwój w postaci szkoleń oraz dofinansowania do studiów;

  • Wsparcie finansowe przedsięwzięć sportowych,

  • Stanowisko w Ligocie Górnej k. Kluczborka.