Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk/ Elektromonter

R11 AUTOMATION Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • montaż elementów instalacji elektrycznych

  • uruchamianie nowych maszyn, urządzeń linii zrobotyzowanych, linii montażu baterii i silników elektrycznych jak i przenośników

  • praca w branży automotive oraz spożywczej

  • analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych.

  • wykonywanie prac ślusarskich i monterskich.

Nasze wymagania

  • uprawnienia SEP

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych

  • wiedzy z zakresu instalacji elektrycznej

  • co najmniej 6 miesięczne doświadczenie w przemysłowych instalacjach elektrycznych

  • solidności i odpowiedzialności

  • gotowości do podróży służbowych

To oferujemy

  • innowacyjne projekty dla klientów z Niemiec i Holandii

  • praca w warsztacie przy instalacjach linii przenośników w branży spożywczej lub montażu silników lub baterii w branży Automotive

  • praca w systemie 3 tygodnie na wyjeździe na 1 tydzień w domu

  • dojazd oraz nocleg w jednoosobowym pokoju na koszt pracodawcy (pokój zazwyczaj nie jest zajmowany na czas nieobecności)

  • gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

O nas

Firmę R11 Automation tworzy grupa specjalistów działających w branży od ponad 10 lat. Specjalizujemy się głównie w instalacjach elektrycznych, montażu oraz programowaniu sterowników PLC. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu wyposażeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w każdym zakątku świata. Nasze motto to profesjonalizm, jakość, efektywność oraz terminowość. Jesteśmy skoncentrowani na rozwiązywaniu problemów oraz optymizacji kosztów.

Aktualnie nawiązaliśmy współpracę z klientem w branży spożywczej, gdzie głównym naszym zadaniem będzie spawanie metodą TIG stali nierdzewnej, materiałów pod przenośniki oraz elementów pod linie produkcyjne. Praca odbywa się w trybie 3 tygodnie wyjazdu i 1 tydzień w domu. Możliwość indywidualnego dopracowania zjazdów. Pracodawca zapewnia nocleg oraz przejazd. Możliwość zatrudnienia w formie działalności gospodarczej lub ewentualnie umowy o pracę. Wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz znajomości języka Niemieckiego lub Angielskiego.