Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter

ELNAFT sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Planowany zakres robót to wykonawstwo instalacji elektrycznych nn i sieci terenu zewnętrznego nn na nowo budowanych Stacjach Paliw, oraz modernizacje instalacji elektrycznych nn i sieci terenu zewnętrznego nn na istniejących Stacjach Paliw. Na stanowisku elektromontera realizujemy także awarie serwisowe na obiektach funkcjonujących, w zakresie elektrycznym i pokrewnym, co wymaga od potencjalnego kandydata elastyczności w działaniu przy usuwaniu awarii i usterek.

Nasze wymagania

  • chęć do pracy w zespole, elastyczność, sumienność

  • doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych nn i sieci terenu nn

  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku: eksploatacji. Dodatkowym atutem będzie zakres uprawniający do wykonywania pomiarów ochronnych.

  • samodzielność, kreatywność

  • komunikatywność

  • gotowość do pracy na Stacjach Paliw, delegacja, praca poza siedziba Spółki

To oferujemy

  • wynagrodzenie od 4000 zł netto – umowa o pracę

  • możliwość współpracy w ramach kontraktu – własna działalność gospodarcza

  • możliwość pracy na stacjach paliw na terenie całego kraju

  • możliwość zyskania doświadczenia zawodowego

  • miła atmosfera

ELNAFT sp. z o.o.

Spółka ELNAFT na rynku pojawiła się w 1993 roku. Zajmujemy się techniczną obsługą stacji paliw. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i bazie serwisowej stanowimy zaplecze logistyczne dla serwisu obsługującego stacje paliw w całej Polsce. ELNAFT Sp. z o.o. oferuje między innymi kompleksowe remonty, adaptacje i przebudowy w zakresie instalacji elektrycznych, technologii paliwowej, automatyki oraz ogólnobudowlanym. Naszym głównym celem jest zapewnienie kompletnych rozwiązań dla stacji paliw. Oczywiście wykonujemy także prace na innych obiektach, zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy. Zachęcamy do współpracy !

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Cała Polska