Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter

M S BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Renomowana firma budowlana, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektówprodukcyjno - magazynowych, biurowych, handlowo - usługowych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość zagadnień z zakresu instalacji elektrycznych,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie w branży elektrycznej – możliwość przyuczenia,
  • umiejętność pracy w zespole.
DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
  • prawo jazdy kat. B.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • montaż elementów instalacji elektrycznych budownictwa przemysłowego,
  • naprawa uszkodzonych elementów w rozdzielniach energii elektrycznej.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • pracę przy ciekawych projektach,
  • rozwój zawodowy w oparciu o doświadczenie naszej firmy,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku.
CV wraz z klauzulą zgodną z RODO prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku aplikuj.

W przypadku braku CV prosimy o zostawieniu krótkiej informacji
na temat swojego doświadczenia.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M S BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M S BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne