Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk/ Elektromonter

ZEUS S.A.

ZEUS S.A.

Obrońców Westerplatte 1

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • budowa instalacji elektrycznych

  • budowa linii kablowych ziemnych i napowietrznych

  • wykonywanie instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

  • posługiwanie się dokumentacja techniczną

  • montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • zaangażowanie, lojalność, wytrwałość, samodzielność, odpowiedzialność

Mile widziane

  • uprawnienia Sep E od 1kV

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie ustalane indywidualnie + dodatki

  • niezbędne szkolenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • udział przy ciekawych projektach realizacyjnych

  • przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów

  • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych

  • miła atmosferę pracy, wdrożenie oraz wsparcie

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

ZEUS S.A.

ZEUS S.A. działa na rynku energetyki, automatyki i zabezpieczeń teletechnicznych od 1991 r. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu projektowania, kompleksowego wykonawstwa instalacji specjalistycznych obiektów budowlanych, a także serwisujemy instalacje oraz systemy elektryczne i teleinformatyczne.

Przewiń do profilu firmy