Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Elektromonter - Serwisant – Fotowoltaika

PREMIUM SALES GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Stworzyliśmy PSG EkoEnergia – w której budujemy lepszy rynek sprzedaży, projektu, montażu i serwisu Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce.
Dostarczamy Klientom kompleksowe rozwiązania w postaci produktów i usług najwyższej jakości, w optymalnej cenie.
Obecnie uczestniczymy w niezwykle ważnej transformacji branży energetycznej na bardziej przyjazną środowisku i budujemy lepsze otoczenie do życia dla nowych pokoleń, dołączysz?

Miejsce pracy – woj. opolskie (praca w terenie)

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

  • wykonywanie pomiarów sieci i urządzań elektroenergetycznych (nN)
  • wykonywanie przeglądów technicznych i inspekcji instalacji
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją instalacji naszych klientów
  • instalowanie urządzeń elektroenergetycznych
  • diagnostyka, usuwanie awarii i naprawa urządzań elektroenergetycznych
  • przygotowywanie raportów z serwisów i awarii
  • współpraca z działem technicznym

Idealnie do Nas pasujesz, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie lub zawodowe – elektryczne/elektroenergetyczne
  • masz doświadczenie w pracy związanej z energetyką lub fotowoltaiką
  • posiadasz umiejętność czytania schematów technicznych, znasz budowę oraz zasady działania urządzeń elektroenergetycznych
  • nie masz przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • lubisz i nie masz przeciwskazań do pracy w terenie, w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • cenisz współpracę i nie obawiasz się kontaktu z Klientem
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • posiadasz uprawnienia SEP

Oferujemy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (do wyboru)
  • Szkolenia wdrażające w branżę fotowoltaiki
  • Pensję zasadniczą + atrakcyjną premię za osiągane wyniki w pracy
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Wsparcie działu technicznego na każdym etapie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne