Logo Pracuj.pl

Elektryk/Elektromonter

J.T.C. S.A.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych automatyki przemysłowej,
  • Montaż i podłączanie rozdzielnic i szaf sterowniczych,
  • Montaż i podłączanie urządzeń i aparatury pomiarowej,
  • Budowa tras kablowych i układanie okablowania,
  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i automatyki przemysłowej,
  • Wykonywanie instalacji oświetleniowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe,
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie,
  • Uprawnienia elektryczne SEP,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów,
  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego,
  • Udział w interesujących projektach,
  • Przyjazna kultura pracy,
  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne),
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Firma J.T.C SA oferuje kompleksowe usługi w zakresie dostaw, montażu i uruchomień Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki (AKPiA) oraz urządzeń i systemów elektrycznych.

Wierzymy, że Nasza długoletnia obecność w energetyce i w innych gałęziach przemysłu, wysoka jakość świadczonych usług, doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna i dotychczasowe efekty naszych prac, pozwolą Państwu na zainteresowanie firmą J.T.C S.A.. oraz podjęcia decyzji o współpracy.

Elektryk/Elektromonter, Szczecin