Oferta pracy

Elektryk / Elektromonter

SwimerO firmie

Swimer

Płaska 64

Toruń

Firma Swimer działająca w branży produkcji z tworzyw sztucznych w związku z rozwojem
przedsiębiorstwa poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • diagnozowanie i naprawa instalacji
  • wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja instalacji
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • naprawa narzędzi i urządzeń służących do produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe w jednym z zawodów – elektryk / elektromechanik / elektromonter
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie + premię uznaniową
  • umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • możliwość zdobycia potrzebnych uprawnień na koszt pracodawcy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • możliwość awansu wewnętrznego

Więcej informacji o firmie znajdziesz na www.swimer.com.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Uprzedzamy iż skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi powyższe wymagania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy